17.06.2016 21:10 - Катастрофа: Хърватска бомба свали пожарникар (ВИДЕО)
Автор: varg1 Категория: Спорт
Прочетен: 642 Коментари: 1 Гласове:
2

Последна промяна: 17.06.2016 22:31

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Двубоят между Хърватия и Чехия бе прекъснат в 87-ата минута заради скандално поведение на хърватските запалянковци. От сектора с привърженици на Хърватия на "Стад Жофри Гушар" полетяха факли към терена.

Секунди след това от агитката на Хърватия на стадиона в Сент Етиен полетя и бомбичка, която падна близо до един от пожарникарите, които опитваха на угасят факлата на терена.

Реферът Марк Клатенбърг веднага спря мача, но след няколко минути ситуацията се успокои и играта бе подновена.

В този момент Хърватия водеше с 2:1 на Чехия, но с гол от дузпа за чехите в продължението двубоят завърши 2:2.