Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
21.04.2012 19:48 - Екшън на „Беркут“, седалки и бомби хвърчат към играчи и съдии, Цанко Цветанов ударен в главата! (
Автор: varg1 Категория: Спорт
Прочетен: 656 Коментари: 1 Гласове:
2

Ботев Пловдив победи лидера в класирането на Източната "Б" група - Етър с 3:1, в срещата между двата тима от програмата на 22-ия кръг на шампионата.

Първото попадение в мача бе отбелязано след 31 минути игра, след точно изпълнение на единайсетметров наказателен удар. За нарушението си при гола от игра бе изгонен състезателят на домакините Емил Аргиров.

В самия край на първата част пък футболистите на терена бяха изравнени, като към душовете преждевременно пое и Русков, от състава на Етър.

Не това е новината обаче от стадион „Беркут“ в Брестник. Броени минути след отбелязването на гола от страна на великотърновския състав, публиката започна да хвърля седалки, бомби, димки и други предмети към състезателите и треньорите, предаде репортер на Livesport.bg.

Цанко Цветанов дори бе ударен в главата, като се наложи временно прекъсване на срещата.

През вторите 45 минути на терена имаше само един отбор – този на „канарчетата“.

Първо последва нов червен картон за гостите, този път за Ивайло Русев. Той бе заслужено изгонен, след като задържа откъснал се сам срещу вратаря противников футболист.

Именно от фаула Сашо Александров изравни с уникален шут, взривявайки стадиона в Брестник. Само 5 минути по-късно пък Кривия вкара и втория си гол, след като получи добър извеждащ пас в полето на Етър.

В 70-ата минута бе сложена точка на спора сложи Петър Атанасов, разписал се с техничен прехвърлящ удар.

Така във временното класиране Етър остава лидер, но Ботев е вече само на 4 точки от първата позиция. Пловдивчани са с актив от 36, докато великотърновци имат 40 пункта.

Очаквайте подробности и видео от сблъсъците!

Гласувай:
2

Спечели и ти от своя блог!
1. diso - В Италия май мерките излязоха успешни
21.04.2012 20:52
Преди 2-3 години футболното хулиганство там беше се разюздало съвсем - падаха и човешки жертви. Тогава властите предупредиха, че при следващ подобен случай ще забранят футболното първенство и... скоро не съм чувал за безредици покрай тамошните мачове.