Автор: varg1 Категория: Спорт
Прочетен: 1117 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 10.06.2009 21:29

Днес на стадион Славиа се изигра ма4а между детските отбори набор 92 на столи4ани и англииският Бирмингам.Въпреки 4е такива ма4ове се играят много рядко медиите не уважиха младите таланти на двата отбора.Аз никъде по телевизията не видях да казват нещо за ма4а!ТОТАЛНО ПРЕНЕБРЕЖЕНИЕ КЪМ МЛАДИТЕ ТАЛАНТИ!Сега към ма4а , срещата запо4на равностоино с лек домакински натиск , но гостите играеха стабилно в защита , така се стигна до 15 минута когато младите бели лъвове отбеляза красив гол,испълнение на задна ножица от дуспата прониза мрежата.Гостите моментално се втурнаха в атака и удариха греда в 22 минута последваха още 1-2 опасни полойения но до гол не се стигна.При една от конртраатаките си белите полу4иха правото да испълнят дуспа но тя ве пропусната от капитана им.Това се одрази върху играта им и те се сковаха на терена и след равностоина игра допуснаха изражнителен гол след ъглов удар , защитата на славия не се ориентираха и острието на гостите отбеляза с глава за 1-1 в 32 мин.След още 2 мин гостите стигнаха да нов гол , номер 7 от сътава им излезе сам срещу вратара и не пропусна за 1 - 2.Така и завършиха първите 40 минути от ма4а.След по4ивката славистите натиснаха стабилно и създадоха много голови положения първо одариха греда и отболата се топка ве повторно бита към вратата но ве ис4истена от голлинията.Последваха още 3-4 разбърквания пред вратата на англи4аните но като по 4удо до гол не се стигна.Така в 60-минута Бирмингамци за първи път след по4ивката стигнаха до смешен удар към вратата спасен безпроблемно от белия вратар които изрита топката към вратата на гостите тя бе догонена от номер 8 от състава им и резултата бе изравнен 2 - 2 в 65 мин.Остаха още 15 мин до края на ма4а през които белите тотално размазаха своя опонент.Първо в 68 минута удариха за 2 път гредата а после опънаха мрежата зад вратаря на гостите за 3 път 3-2!След това бирмингамци се опитаха да атакуват но след много добри изяви на левия бег на славия не успяха да стигнат до нищо същесвено , напротив домакините вкараха нов красив гол от пеналта за 4-2 в 78 минута.В оставащите 2 минути не се стигна до нищо интересно и така белите лъв4ета стигнаха до заслужен успех , след като показаха по добра игра.Искам да кажа 4е БИРМИНГАМ са на 1-място в своята група в англия.Миналия сезон са завършили на 3 място испреварваики грандовете 4елси,Арсенал и Ливърпол.Само Ман4естер Юнаитед и Нюкасъл са били преди тях!ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ МЛАДИТЕ СЛАВИСТИ ЗА ФАМОЗНАТА ПОБЕДА И ДА ИМ ПОЖЕЛАЯ ДА СТАНАТ ГОЛЕМИ ФУТБОЛИСТИ ЗАЩОТО ГО ЗАСЛУЖАВАТ СЛЕД ТОВА РАЗДАВАНЕ ДНЕС НА ТЕРЕНА!