2. radostinalassa
3. sarang
4. hadjito
5. wrappedinflames
6. djani
7. savaarhimandrit
8. iw69
9. vesonai
10. bateico


Посланик Зайналдин от дни няма контакт с майка си, братята и сестрите си, които живеят в ивицата Газа.
„Израел призовава цивилните да напуснат и същевременно бомбардира цялата ивица Газа. Израел бомбардира дори граничния пункт с Египет“, посочи той.
„Газа е под блокада в последните 16 години. Прекъсването на тока, водата, храната - всичко това се вписва в графата военни престъпления спрямо гражданското население в условия на война. Онези, които още не са загинали от бомбардировките, няма как да оцелеят без вода и храна. Децата нямат мляко. За болните няма лекарства. Прекратяването на окупацията ще сложи край на причините за съществуването на организации като „Хамас“. Нетаняху ще ликвидира „Хамас“, след като ликвидира палестинците - това е безотговорно“, категоричен е Зайналдин, предава БТВ.
„Ако се изостри езикът на омразата, ще възникнат още по-крайни, още по-екстремистки организации от „Хамас“ - не само в Палестина, но и на арабско и на ислямско равнище. Ние официално и открито сме против убиването на мирни хора, където и да било, но няма основание и е недопустимо окупаторът да бъде приравняван с окупирания“, каза още той.
Организацията за освобождение на Палестина открива свое бюро в София през 1974 г.
https://novini.bg/sviat/blizyk-iztok/806784?fbclid=IwAR0ypniSD5wcklBAtmRIWnI8RyILz4YpSGxmNc-8n0pimKXgWUb4IHs56gA
Новите управници на Германия, които са с...
Как президентството на Тръмп взема своит...
Същото правят израелските войници от десетилетия,но тогава бяхте слепи и глухи.
