Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
27.09.2015 23:24 - Фенове на Нафтата биха играчите след победа над Септември (Сим)
Автор: varg1 Категория: Спорт
Прочетен: 304 Коментари: 0 Гласове:
1

Последна промяна: 27.09.2015 23:24

image

Отборът на Нефтохимик се наложи трудно над Септември (Сим) в мач от 9-ия кръг на родната "Б" група.

Привържениците на "шейовете" остана изключително разочаровани от слабата игра на своя тим и влязоха в ръкопашен бой с част от играчите. Охраната се намеси по най-бързия начин и не се стигна до по-сериозни ексцесии.

Стефан Неделчев откри резултата за домакините в 16-ата минута, но през втората част гостите изравниха чрез Даниел Младенов.

В 73-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Тодор Гочев получи втори жълт и съответно червен картон. Въпреки това в 80-ата Любомир Любенов донесе успеха на "шейховете".