Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
07.09.2015 21:43 - Левски би ЦСКА при старшата, бой между феновете помрачи мача (ВИДЕО)
Автор: varg1 Категория: Спорт
Прочетен: 611 Коментари: 0 Гласове:
4

Последна промяна: 07.09.2015 21:46

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
Левски победи ЦСКА с 2:0 на „Герена“ в двубой между юношите до 19 г.

Мачът обаче бе помрачен от грозни сцени, и  бе спрян за около половин час, малко преди края.

През първото полувреме Левски поведе с голове на Никола Димитров и Алекс Боримиров от дузпа. Секунди преди края на първата част Кристиян Пешов от ЦСКА получи втори жълт и съответно червен картон, тъй като ритна по главата вратаря Димитър Шейтанов.

При резултат 2:0 за „сините“ част от феновете се сбиха, след като секунди преди това съдията изгони по един футболист от двата отбора. Става дума за Божидар Божилов от „сините“ и Герман Петров от „червените“.

Главният съдия Вихрен Манев вдигна директни червени картони на въпросните футболисти, след което запалянко на ЦСКА отиде на тъчлинията, за да протестира. Това предизвика много от „сините“ ултраси, които налетяха на публиката на съперника.

С помощта на директора на школата Даниел Боримиров страстите бяха овладяни. Съдията Вихрен Манев бе готов да продължи двубоя, но футболистите от ЦСКА очевидно нямаха подобно желание.

След близо половинчасова пауза, съдията поднови мача, а малко по-късно Георги Николов от Левски получи червен картон, и така двата отбора останаха с по девет души на терена.