Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
07.06.2015 16:09 - Уникален цирк: От Лудогорец помолиха съдия да спре мач, защото Ботев не спираше да им вкарват!!!
Автор: varg1 Категория: Спорт
Прочетен: 666 Коментари: 0 Гласове:
6

Последна промяна: 07.06.2015 16:09

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
Уникален цирк се е разигра днес в Сливен, където се провеждат финалите на републиканското училищно първенство за деца до 7-ми клас, предаде човек на PlovdivDerby.com. В него се състезават всички училища в България, но до финалите очаквано достигнаха спортните паралелки на елитните ни отбори от А група. Пловдив е представян от СУ Климент Охридски, където се намират спортните паралелки на Ботев Пловдив водени от Иван Цветанов - Трите Хикса и класната ръководителка г-жа Галина Здравчева. Днес се игра полуфиналната среща между Ботев и Лудгорец. Още в началото на мача канарчетата владееха изцяло инициативата, а лудогорци разчитаха само на изритани напред топки. Противно на логиката разградчани поведоха с 1:0 в 15 минута. Изненадващо играч на зелените веднага попита съдията колко минути остават до края на полувремето, разказа нашия човек там. След като е получи отговор, че са 20, орлите започнаха да лежат по терена и да бавят всячески времето. Въпреки това с 2 гола на Димитър Тонев канарчетата обърнаха резултата в своя полза още преди почивката. Това накара разградчани да се оголят още в началото на второто полувреме, а жълто-черните само това и чакаха, и започнаха да нижат гол след гол във вратата им. Така десет минути преди края на срещата резултат вече бе набъбнал до 6:1 за жълто-черните. В този момент от скамейката на Лудогорец помолиха главния съдия да свири края на мача по неизвестни причини. Сърбинът, който водил отбора на разградчани пък се прибра към съблекалните с цветущи псувни излизащи от устата му, на каквито е способен само представител на западната ни съседка.