Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
14.09.2014 09:37 - Ехоооуй, молим ви, „Лудогорец“, поне за половин-един голец! :)

Но ето, че излиза и един титан.
Балкански лев, в защита последен мохикан.
Кой... кой не е чувал за Козмин Моци?!
Вий ли бе, гони-ритни-топковци и мушмороци?!

Дори Роналдо от галактика „Реал“
сега не може да ни се лези, че го е проспал.
Майстор Моци, айде да им биеш дузпите,
или те ще ни изпържат като шаран без люспите! :)

П.П. Между другото, не мога да разбера как българи-цесекари (и то начело със Стойчо Младенов) се канят да викат за „Ливърпул“. Аз също съм фен на ЦСКА, обаче ако наш отбор се изправи срещу чужд - та дори това да е любимият ми „Байерн“, няма как да козирувам пред флаг, издигнат срещу нашия. Даже един от най-незабравимите за мене мачове е, когато преди години ЦСКА за 18 минути жулна три гола на „Байерн“ и в крайна сметка го победи с 4:3.

Айде, почват ги/ни...

Тагове:   футбол,

Гласувай:
5

1. syrmaepon - Ще стискаме палци да се представят ...
14.09.2014 09:45
Ще стискаме палци да се представят достойно !
цитирай
2. turb04 - Ами, това са клубни пристрастия, а ...
14.09.2014 11:16
Ами, това са клубни пристрастия, а не национални, така че моментът с фалшивия патриотизъм просто не се връзва.
Да не говорим, че оня с налудничавия поглед си повярва и взе да обяснява, че ЦСКА и другите играели европейски мачове с неговия "български" тим...
Аз съм ЦСКА-р и няма да викам за Лудогорец, а който иска да го прави си е негов личен и свещен избор. Това е.
Ще викам и за трите отбора в групата срещу Лудогорец.
цитирай
3. anlov - Ухааа!
15.09.2014 20:56
Очертава се здраво дране на това турбо-гласище да падне тогава :)
цитирай
4. anlov - ...
16.09.2014 22:53
Хубав мач се получава за наште, английското „L” трябваше да изглежда като главна буква, а българското „Л“ като малка, ама май хич не стана така. А главата на Моци даже в един момент можеше да се окаже златна като ръкавиците му, ама извадиха късмет ингилизите. Нервнички са, прекалено груби и до тоя момент заслужават единствено да им порнат поне веднъж мрежата, та да ни запомнят като ЦСКА-то :)
цитирай
5. anlov - ...
16.09.2014 23:49
Дузпата: гнусен съдийски подарък (категорично - поне според мен). Каква отврат само! Но явно нямаше друг начин да спрат "лудогорци". Ами така е: като не си преизпълнен със страх и треперене пред имена и пред колоси, те са на път вече да сдадат багажа - дори и с цената на такова орезиляване... Дано са щастливи след всичко това червеногащковците! Съдията се погрижи за всички тях доста добре... С помощта на дирека, който ги опази от Безяка. А голецът падна, все пак, де :)

БРАВО, "ЛУДОГОРЕЦ"!
цитирай
17.09.2014 09:32
Снощи се ядосах здраво, че реферът със светлите гащички ни тресна накрая гилотината с тая дузпа, но това отношение на Георги Дерменджиев ме впечатли и много ме обнадеждава за останалите мачове на „Лудогорец“ в ШЛ: "При мен няма разочарование. Колкото и пъти да гледам мача, пак няма да има. В момента съм оптимист заради това, че работя с много добри футболисти, които могат да играят на европейско ниво."
цитирай
7. anlov - от в-к "Меридиан мач":
03.10.2014 15:13
"Съдийският наблюда­тел на мача между "Лудогорец" и "Реал" Мадрид, играл се на стадион „Васил Левски" - италианецът Лучи Лучано, се хванал за главата от гафовете на шотландския арбитър Крейг Томсън. Дясна­та ръка на Коли­на изгледал внимателно спорните моменти на видеозапис след срещата и отчел осем груби грешки, като шест от тях били срещу "Лудогорец".

Ето и кои са те:

1. Несъществуваща втора дузпа за Реал в 24-тата минута след театрално падане на Роналдо;

2. Падналият Роналдо умишлено рита прескачащия го Козмин Моци в 28-ата минута, което трябва да бъде червен картон за порту­галеца;

3. Нарушение, извършено от Бензема срещу Александър Александров при второто попадение на „кралете";

4. Мисиджан е повален в наказа­телното поле в 84-тата минута - кристална дузпа, но Томсън дава само корнер;

5. В 89-ата минута излизащият сам срещу вратаря Мисиджан е спрян с несъществуваща за­сада;

6. В първата минута на добавеното време Томпсън дава наруше­ние на границата на на­казателното поле за иг­ра с ръка на Арбелоа, а повторението показва, че фаулът е в наказа­телното поле.

Лучано пък отчел ка­то гафове на Томсън в ущърб на "Реал" Мадрид факта, че не е изгонил Данчо Минев при нарушението срещу Ронал­до при първата дузпа и несправедливо отменен гол заради засада при 1:0 за разградчани. Италианският наблюда­тел не споделил каква ще бъде оценката на омазалия се шотлан­дец, но предвид реакци­ите му при гледане на записа тя ще бъде изк­лючително ниска."
цитирай
8. iwant - Уникално стихотворение!
06.10.2014 10:44
Това е най-якото футболно стихче, много ми хареса, жалко, че не съм го видяла навреме за мача ;дд
Колкото до несправедливостите, според мен е ясно, че ще направят и невъзможното да не ни пуснат напред и да бием отбори като Реал Мадрид, важното е, че хората изкупуват билетите, пишат стихчета като това, събират се пред телевизорите и всички ставаме част от играта, независимо дали им се харесва на типове като съдиите.