Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
28.09.2013 22:39 - Страхотен бой на мач в Северозападна България (УНИКАЛНО ВИДЕО). Вижте какво се случи на дербито Партизан - Етър
Автор: varg1 Категория: Спорт
Прочетен: 2396 Коментари: 0 Гласове:
5

Последна промяна: 29.09.2013 09:54

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
Партизан /Червен бряг/ продължава победния си ход след като в среща от 6-ия кръг на Северозападната В група победи гостуващия му Етър /Велико Търново/ с 2:1. Двубоят бе изключително оспорван и на ниво професионален футбол (игра се през уикенда).
Горещите страсти обаче бяха на трибуните. Кулминацията беше в 22-ата минута, когато двама от феновете на Етър напуснаха сектора си и слязоха на пистата. Там започнаха да провокират привържениците на домакините. Острите реплики между ултрасите бързо преминаха във физическа саморазправа, в която се включи по-голямата част от агитката на гостите.
Домакините не им останаха длъжни и слязоха при тях, след което настана страховито меле. Главният съдия Даниел Цолов прекъсна мача за 5 минути.
ЕКШЪН СЦЕНИТЕ ЗАПОЧВАТ ОТ 2:35 МИНУТА НА ПРИКАЧЕНОТО ВИДЕО!
През това време двамата полицаи, които бяха на стадиона успяха да озаптят разбеснелите се. В 27-ата минута рефера даде знак срещата да продължи.
Междувременно дежурния делегат на двубоя Цецко Стефанов сигнализира в полицията и на почивката пристигна патрулка с още четирима полицаи. До края на мача всичко бе спокойно.