11.08.2012 18:48 - ЗАПОЧНА БЪЛГАРСКОТО ФУТБОЛНО ПЪРВЕНСТВО
Прочетен: 543 Коментари: 0 Гласове:
2

Последна промяна: 12.08.2012 17:58

СЛЕД ОТПАДАНЕТО НА ВСИЧКИ 4 БЪЛГАРСКИ ОТБОРА ОЩЕ В ПЪРВИТЕ ИМ МАЧОВЕ В ЕВРОПА ДНЕС ЗАПОЧНА НОВОТО ПЪРВЕНСТВО,КОЕТО ЗА ПРЪВ ПЪТ В ИСТОРИЯТА НЯМА ДА БЪДЕ ПРЕДАВАНО ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА.ИЛИ ПОНЕ ПЪРВИТЕ НЯКОЛКО КРЪГА.
МАЧОВЕТЕ ДНЕС СА БОТЕВ ПЛОВДИВ-СЛАВИЯ СОФИЯ И ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА-ЛУДОГОРЕЦ РАЗГРАД.СЛЕД ПЪРВИТЕ ПОЛУВРЕМЕНА БОТЕВ ВОДИ С 1 НА НУЛА С ГОЛ В 37 МИНУТА НА ЦВЕТКОВ И В 42 МИНУТА СЪЩИЯТ ТОЗИ ИГРАЧ ПРОПУСКА ДУЗПА.А КРАЙ МОРЕТО РЕЗУЛТАТЪТ Е 0:0 НО С ЦЕЛИ СЕДЕМ ЖЪЛТИ КАРТОНА.ЗДРАВ БОЙ СТАВА ТАМ ЯВНО.3 КАРТОНА ЗА ДОМАКИНИТЕ И 4 ЗА ГОСТИТЕ.ПРОДЪЛЖАВА ДА ВРИ И КИПИ КРАЙ МОРЕТО.В 55 МИНУТА ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ПАЛОМИНО ОТ СЪСТАВА НА ЧЕРНО МОРЕ.60 МИНУТА БАРТ ОТКРИВА ЗА ЛУДОГОРЕЦ 0:1.А В ПЛОВДИВ РЕЗУЛТАТА Е ВЕЧЕ 2:0.МИСЛЯ,ЧЕ И ДВАТА МАЧА СА ЯСНИ ВЕЧЕ.ЦВЕТКОВ СЪС ХЕТТРИК И 3:0 ЗА БОТЕВ.С ОЩЕ ДВА ГОЛА НА ГЪРГОРОВ 0:3 ВЪВ ВАРНА.ТОВА СА И КРАЙНИТЕ РЕЗУЛТАТИ.
БЕРОЕ РАЗБИВА БОТЕВ ВРАЦА С 3:0 ДО 26 МИНУТА С ХЕТТРИК НА Г.АНДОНОВ.ЛЕВСКИ ВОДЯТ НА ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС С 1:0,А ЛИТЕКС-ЦСКА 0:0.ЛЕВСКИ ПОБЕДИ С 1:0,А В КРАЯ ЛИТЕКС ПОБЕДИ СЪЩО С 1:0.БЕРОЕ-БОТЕВ ВРАЦА 4:0.
НАЛИ НЯМАШЕ ДА СЕ ПРЕДАВАТ МАЧОВЕТЕ ВЕ КО СТАНА.А ТОЯ КОМЕНТАТОР Е ЕБАСИ НЕНОРМАЛНИЯ.