Последна промяна: 17.04.2008 20:00

ИМАХ КОШМАР ТАЗИ НОЩ.ДОБРЕ,ЧЕ ВЕЧЕ ПОЧТИ НЕ ГО ПОМНЯ.
ТОПЛО ЩЕ Е ДНЕС.КВО ЩЕ ПРАВИМ БРАТЯ БЪЛГАРИ С ТАЯ ДЪРЖАВА.ЩЕ Я СПАСЯВАМЕ ЛИ ИЛИ ЩЕ Я ОСТАВИМ ДА ЗАГИНЕ.
ПОИГРАХ НА UERO 2008.
АЗ ИГРАЯ С ОТБОРА НА ЕДИН ОТ ДОМАКИНИТЕ АВСТРИЯ.В ПЪРВИЯТ МАЧ РАЗНИЩИХ ОТБОРА НА ПОЛША СЪС 8:2.5 ОТ ГОЛОВЕТЕ ИМА ВКАРАХ С 1О ДУШИ+ЕДНА ГРЕДА.ВЪВ ВТОРИЯТ МАЧ ПАДНАХ СЪС 9:2 ОТ ГЕРМАНИЯ.МНОГО СЕ ИЗЛОЖИХ.АМА СИ ГО ВЪРНАХ КАТО РАЗГРОМИХ СЪСТАВА НА ХЪРВАТИЯ СЪС 5:13.НАПРАВО ДА СЕ ОТКАЖАТ ОТ ФУТБОЛА ТИЯ МОМЧЕТА.НЕВЕРОЯТЕН СПЕКТАКЪЛ НА ЧЕТВЪРТФИНАЛА КЪДЕТО ИГРАХ СРЕЩУ ОТБОРА НА ЧЕХИЯ.ТЕ МИ ПОВЕДОХА ОЩЕ ВЪВ 2 МИНУТА.ПОСЛЕ СТАНА 1:1.СТИГНА СЕ ДО 1:3.ПРЕЗ ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ АЗ НАПРАВИХ ДО 4:3 И В 91 МИНУТА СТАНА 4:4.НО ТОВА НЕ БЕШЕ ВСИЧКО.В ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ ВКАРАХ ДВА ГОЛА.ВЪВ ВТОРОТО ТЕ ВЪРНАХА ЕДИН СЛЕД ДУЗПА И МИ ИЗГОНИХА ИГРАЧ.ПОСЛЕ ОЩЕ ЕДИН ИГРАЧ МИ ИЗГОНИХА И ТЕ НАПРАВИХА ГОЛ.И СТАНА 6:6 И СЕ СТИГНА ДО ДУЗПИ КЪДЕТО ВРАТАРЯТ МИ СПАСИ 4 ДУЗПИ(Т.Е. АЗ ГИ СПАСИХ ЗАЩОТО ВРАТАРЯ ГО УПРАВЛЯВАМ АЗ) И ИМ ВКАРАХ ДВЕ И ТАКА ЗАВЪРШИ ТОЗИ СТРАХОТЕН МАЧ.СЕГА НА ПОЛУФИНАЛА СРЕЩАМ ГЕРМАНИЯ.
ХОДИХ ДА КУПЯ ОТРОВИ ЗА РЪСЕНЕ НА ДЪРВЕТАТА.1О ЛЕВА ДАДОХ.ЕДНОТО Е ВЕЛИКОБРИТАНСКО,А ДРУГОТО ШВЕЙЦАРСКО.
ТОПЛО Е ДНЕСКА.БИВА ЧОВЕК ДА СЕ РАЗХОДИ В ПРИЯТНА КОМПАНИЯ И ДА ПОХАПНЕ ПРИЛИЧНО.
ПОСПАХ МАЛКО.ПОСЛЕ РЕШИХ ДА НАПРАВЯ КОПИЯ НА ВСИЧКИ ДИСКОВЕ СЪС СНИМКИ.
СЛЕД ТУЙ СИ ПИСАХ С МОЯТА НАЙ-ДОБРА ПРИЯТЕЛКА МАЛКО.
ИЗИГРАХ НЯКОЛКО МАЧА НА ""EURO 2008"".
ТОЗИ ПЪТ ИЗБРАХ ДРУГИЯТ ОТБОР ДОМАКИН ШВЕЙЦАРИЯ И ПОБЕДИХ С РАЗГРОМНОТО 3:7 ТУРЦИЯ.СЛЕД ТОВА ПОРТУГАЛИЯ СЪС 7:4.ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ ГИ СМАЗАХ НАПРАВО.
И В ТРЕТИЯТ МАЧ ОТ ГРУПАТА НЕВЕРОЯТЕН МАЧ НАПРАВИХМЕ СЪС ОТБОРА НА ЧЕХИЯ И ГИ ПОБЕДИХ СЪС 11:9.ТОВА Е НАЙ-РЕЗУЛТАТНИЯТ МАЧ КОЙТО СЪМ ИГРАЛ НЯКОГА.5 ГОЛА ИМ ВКАРАХ СЪС 1О ДУШИ А В 85 МИНУТА ОСТАНАХ И С 9 ДУШИ.
ОБЪРКАХ ДНИТЕ И ВРЕМЕТО.ПОМИСЛИХ ПЪРВО,ЧЕ Е СЪБОТА ДНЕС.
А ПОСЛЕ ПЪК ЧЕ СМЕ ОКОЛО 18 А ТО БИЛО 20 Ч.