01.10.2006 10:26 - БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ ЗА КУПАТА НА UEFA
0

Последна промяна: 22.01.2007 18:49

Локо Сф изпусна Фейенорд
Локомотив Сф 2:2 Фейенорд

Цветан Генков в 4-ата минута и Марчо Дафчев в 28-ата изненадваща преднина за "железничарите", но след спорна дузпа Тео Лусиус намали резултата, Сержиньо отбеляза за 2:2

Локо Сф бе на крачка от сензацията
Фейенорд 0:0 Локомотив Сф

Столичните "железничари" напуснаха турнира за Купата на УЕФА без нито един загубен мач, като българите бяха съвсем близо до групите, но Цветан Генков пропусна да реализира от чиста позиция.

Макаби Хайфа 1:1 Литекс
Купа на УЕФА I кръг

На неутралния терен в Ниймеген Литекс постигна безценно равенство след гола на Петър Занев в 51-ата минута

Литекс загуби от Макаби Хайфа
Литекс 1:3 Макаби Хайфа

Литекс отпадна в I-я кръг за Купата на УЕФА, след като не успя да се възползва от благоприятния резултат 1:1, постигнат на неутралния терен в Ниймеген.

ЦСКА загуби в Истанбул
Бешикташ 2:0 ЦСКА

След съмнително съдийство и червен картон за Роберт Петров българските "армейци" не удържаха натиска на Бешикташ и допуснаха два гола, с което утежниха до максимум задачата си за реванша в София.

ЦСКА бе близо до групите на УЕФА
ЦСКА 2:2 Бешикташ

Головете на Валентин Илиев и Александър Тунчев заличиха пасива на ЦСКА от I-я мач, но в продълженията на двубоя Бешикташ отбеляза чрез Нобре в 93-ата минута, а Бобо довърши вече обезверения тим на "червените" с попадение в 103-ата.

PRIQTNO SME IZNENADANI OT OTBORA NA LOKOMOTIV SOFIQ KOITO PREDI 2 GODINI BE NA PUT DA IZPADNE V PO-DOLNATA GRUPA A SEGA BE NA KRA4KA DA OTSTRANI EDIN OT HOLANDSKITE GRANDOVE FEIENORD.A NQKOI MISLEHA 4E 6TE PADNAT TAM S 4-5 GOLA.TO I AZ NE BQH MNOGO OPTIMIST NO ETO 4E STAVAT 4UDESA.

Тагове:   отбори,